New Balance 1260


1260v6: Zarif ve stabil bir lüks, şimdiye kadarki en muhteşem yolculuk

New Balance koşu kategorisinde yer alan 1260v6, gelişmiş teknolojiler ve akıllı geometrik özelliklerden faydalanarak, lüks, yumuşak ve yastık destekli basma deneyimi ile üstün denge sağlıyor.

Bu seride, fazla pronasyona yol açan güçleri azaltmak için asimetrik topuk sayacı ve orta bölümde iki farklı yoğunlukta destek kullanılıyor. Tüm orta tabanda bulunan akıllı geometriye sahip Abzorb özelliği, darbe halinde içerden denge ve bırakım özelliği sağlıyor. Yanal şekiller ve topuk yuvarlaklığı, darbe anında karşı tepkiye girme ve orta faz duruşuna yumuşak geçiş için tasarlanmış; T-Beam teknolojisi ise ayakkabının burulma anında denge sağlamasına yardımcı oluyor. Orta bölümün sonradan uygulanmış ikili yoğunluk özelliği de fazla pronasyonu önlemeye yardımcı olma amaçlı.

1260v6’nın topuk kısmında, serinin geri kalanında olduğu gibi yine, topuğun zeminle temasında konfor sağlayan N2 yastıklama teknolojisi kullanılıyor. 1260v6’nın yeni özelliklerinden olan ön ayak kısmındaki N2 fırlama teknolojisi, orta seviyede fazla pronasyon için özel olarak tasarlanmış ve hareket halinde denge koruma ve esnekliği sağlama amacıyla yapılandırılmış. 1260v6, şişirilmiş kauçuktan tasarlanmış ön ayak kısmıyla, parmak basma aşamasında çıtayı NBx serisindeki tüm modellerden daha yukarı çekiyor. Üst yüzey tasarımında, FantomFit ayağın kemer ve orta kısmını kavrayarak rahatını sağlarken, gösterişli bir tarz ve iddialı renkler sunuyor. İpeksi kaplamalar, çoklu ağ doku ve Ortholite® astarla donatılmış olan bu ayakkabı, gözünüzü yoldan ayırmayacağınız, şık bir deneyim sunuyor. Mevcut New Balance teknolojileri ve köpüklerinden faydalanan 1260v6, bu özellikleri yastıklamayı artıran ve dengeli bir yer tutuşunu garanti eden yeni bir konfigürasyonla hayata geçiriyor. 1260 serisinin hem şık ve zevkli, hem de ultramodern üst sunuma sahip bu güncel modeli, koşucuları adeta fazla pronasyona özendiriyor.

- Premium Stabilite
- Darbe emilimi için N2 topuk ve N2 Burst
- Gelişmiş stabilite için ABZORB teknolojsi ve akıllı geometrik tasarım
- Sentetik ve TPU üst kısım, göze çarpan bir tasarım oluşturulmasına yardımcı olur

Materyal:
Menşei: ABD


Beden Tablosu:

41 41.5 42 42.5 43 44 44.5 45 45.5 46.5 47.5