Filtreyi Gizle Filtreyi Gizle   Filtreyi Gizle Filtreleri Göster Filtreleri Göster   Filtreleri Göster
Kadın (19)

New Balance Kadın Ayakkabı

New Balance kadın koleksiyonu, çığır açan koşu ayakkabılarından, zamansız stiliyle köklü mirasından ilham alan günlük spor ayakkabılara kadar dünyanın en çok tanınan spor ayakkabı silüetlerinden oluşuyor. Dikkat çekici ve rahat günlük modeller arasında ikonik 574'ün yanı sıra modern 327, yenilikçi tasarımıyla dikkat çeken 57/40 ve koleksiyondaki en yeni modellerden biri olan popüler XC-72 yer alıyor. Koşmayı sevenler için performans dünyasında teknolojik olarak en gelişmiş, dayanıklı modellerden oluşan tarihi zengin koşu koleksiyonumuz mevcut. Yürüyüş yaparken konforunuzu her zaman ön plana koyan serimizi keşfedin. Tenis ayakkabıları için, her biri teknik olarak gelişmiş özelliklerin benzersiz bir kombinasyonuyla yapılmış, sporcuların onayladığı bir dizi silüet arasından seçim yapın.


New Balance Kadın Spor Giyim

New Balance, sadece spor ayakkabılarıyla değil, aynı zamanda giyim konusunda da ön plana çıkan tasarımlara sahiptir. Kadın giyim modellerinde spor stili tercih edenlerin ilgi odağı olan tişörtler, sweatshirtler, taytlar, sporcu sütyenleri, şortlar, eşofman altları, elbiseler ve montlar konfor ile özdeşmiş popüler moda tarzında oldukça tercih ediliyor.


New Balance Kadın Aksesuar

Klasik New Balance sırt çantaları, çoraplar, bağcıklar ve ayakkabı ürünlerimizi içeren atletik aksesuarlarımız ile setinizi tamamlayın.


New Balance: Önce Teknoloji

Tüm kadın ayakkabı ve giysilerimiz, her zaman üst düzey konfor, uyum ve dayanıklılık göz önünde bulundurularak sektör lideri malzemelerden üretilmiştir. Spor ayakkabılarımızın çoğunda bulunan yastıklı ve hafif REVlite orta tabanlardan sizi serin ve kuru tutan NB Dry teknolojisine kadar her ürün kaliteli işçiliğe ve detaylara gösterilen özene sahiptir.