New Balance Teknoloji ile Tanışın

New Balance Ayakkabılarında Kullanılan Taban Çeşitleri ve Teknolojilerini Keşfedin

 • 1906’da Boston’da ayak tabanlığı şirketi olarak başlayan New Balance hala ayakkabı tabanları konusunda iddali. Ayakkabılarında birbirinden farklı tabanları kullanarak herkesin rahatlığını düşünen New Balance, aynı zamanda ayakkabılarını ek teknolojilerle de destekliyor. New Balance teknolojisi ile tanışmaya hazır olun.

ENCAP taban nedir?

ENCAP, daha fazla destek ve dayanıklılık için sert poliüretan kenarlı orta tabanda yumuşak EVA yastıklama teknolojisinin kullanıldığı bir taban çeşididir.

TPU nedir?

TPU, Termoplastik Poliüretanın kısaltmasıdır. Hem üstün performans hem de esneklik sunan benzersiz özelliklere sahip çok yönlü bir malzemedir.

ABZORB nedir?

ABZORB, kauçuk içeren, köpük yastıklama ve sıkıştırma setinin üstün bir karışımıdır.

Goretex nedir?

Goretex ayakkabılar su geçirmezdir. Böylece arazilerde daha rahat kullanabilir, yağmurlu havalarda koşularınızdan vazgeçmezsiniz.

Fresh Foam Nedir?

Hassas konfor için tasarlanan Fresh Foam, ultra yastıklı bir yapıya sahiptir ve hafif bir sürüş sağlar.

CUSH+ nedir?

CUSH+, dayanıklılık ve dengeden ödün vermeden ultra yumuşak ve hızlı tepki veren yastıklama ve rahatlık sunar.

REVlite nedir?

%30 daha ağır olan New Balance Foam tabanlarıyla aynı tepkiyi ve dayanıklılığı sağlayan yenilikçi bir taban bileşimidir. REVlite,  ayak altı yastıklama veya dengeden ödün vermeden hafif bir sürüş sunar.

Kompozit Burun nedir?

Kompozit Burunlu ayakkabılar, tehlikeli çalışma ortamlarında çalışan kişiler için ek koruma sağlayan geniş flanşlı bir kompozit malzeme ile tasarlanmıştır.

Teknik Bilgiler

 • Spor ayakkabıları nasıl temizlenir?
  Spor ayakkabıları nasıl temizlenir?

  Spor ayakkabılarınızın yeni görünmesini sağlamak kolay değildir. Gerçekçi olmak gerekirse, yeni spor ayakkabılarınız kapıdan dışarı adım attığınız anda kir ve pislik için mıknatıs olacaktır. Ne kadar dikkatli olursanız olun, bir zamanlar tertemiz olan spor ayakkabılarınızın çizik ya da lekeye maruz kalmasını önlemek neredeyse imkansızdır.


 • New Balance Teknoloji ile Tanışın
  New Balance Teknoloji ile Tanışın

  1906’da Boston’da ayak tabanlığı şirketi olarak başlayan New Balance hala ayakkabı tabanları konusunda iddali. Ayakkabılarında birbirinden farklı tabanları kullanarak herkesin rahatlığını düşünen New Balance, aynı zamanda ayakkabılarını ek teknolojilerle de destekliyor. New Balance teknolojisi ile tanışmaya hazır olun.