Filtreyi Gizle Filtreyi Gizle   Filtreyi Gizle Filtreleri Göster Filtreleri Göster   Filtreleri Göster
Koşu Ayakkabı (24)

New Balance Erkek Koşu Ayakkabısı

New Balance erkek koşu ayakkabıları, şık tasarımları, hafif malzemeleri ve üstün yastıklamalarıyla ünlüdür. En dikkat çekici silüetlerimizden bazıları Fuelcell ve Fresh Foam gibi imza niteliğindeki taban teknolojilerine sahiptir. Hangi modeli seçerseniz seçin, pistin, koşu bandının veya arazinin ihtiyaçlarını karşılamak için hassasiyetle hazırlanmış bir ayakkabıdan yararlandığınızı bileceksiniz.


Koşunuzu hızlandırmak için en tanınmış koşu ayakkabılarımızdan biri olan, sporcular tarafından tercih edilen, sürüşünüzü yastıklayan Fresh Foam 1080’i tercih edin. İçe basma sorunu yaşıyorsanız Fresh Foam X 860 koleksiyonuna göz atabilirsiniz.


New Balance Koşu Ayakkabısı: Tarihçe

New Balance koşu dünyasında, dalgalı tabanlı ilk koşu ayakkabısını ürettiğimiz 1960'lara kadar uzanan zengin bir mirasa sahiptir. Her zaman yenilik yaparak, koşu antrenmanlarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için yeni teknolojiler sunduk. Bugün koşu ayakkabısı üretimimiz hiçbir yavaşlama belirtisi göstermiyor ve birçok madalya kazanan sporcu tarafından tercih ediliyor.