FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
SIRALAMA
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  1/1  17 

New Balance Kadın Koşu Ayakkabıları

Hangi koşu türünü tercih ederseniz edin, sizin için buradayız. En dikkat çekici silüetlerimizden bazıları Fresh Foam koleksiyonunu ve Nitrel serisini içerir, ancak koleksiyonumuz oldukça geniştir ve yepyeni modellerle düzenli olarak güncellenir. Tüm koşu ayakkabılarımız, yenilikçi REVlite orta tabanlarımız, Fresh Foam orta tabanlarımız, FuelCell tabanlarımız ve NB Memory Sole Comfort ekleri gibi gelişmiş koşu ayakkabısı teknolojisi sistemlerimizden yararlanır. Hangi modeli seçerseniz seçin; pistin, koşu bandının veya patikanın ihtiyaçlarını karşılamak için hassasiyetle hazırlanmış bir ayakkabıdan yararlandığınızı bileceksiniz.


Koşunuzu hızlandırmak için en tanınmış koşu ayakkabılarımızdan biri olan, sporcular tarafından tercih edilen, sürüşünüzü yastıklayan Fresh Foam 1080'i tercih edin.


New Balance Koşu Ayakkabısı: Tarihçe

New Balance koşu dünyasında, dalgalı tabanlı ilk koşu ayakkabısını ürettiğimiz 1960'lara kadar uzanan zengin bir mirasa sahiptir. Her zaman yenilik yaparak, koşu antrenmanlarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için yeni teknolojiler sunduk. Bugün koşu ayakkabısı üretimimiz hiçbir yavaşlama belirtisi göstermiyor ve birçok madalya kazanan sporcu tarafından tercih ediliyor.