FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
SIRALAMA
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  1/1  2 

New Balance Kadın Tenis Ayakkabıları

Kortlara istediğiniz gibi hükmedin. Tenis kortu için üretilmiş mükemmel bir çift ayakkabıyla rakiplerinizi yenin. Oyununuzu bir üst seviyeye taşımanıza ve yepyeni zirvelere çıkmanıza yardımcı olacak, dayanıklı, güvenilir ve yenilikçi ayakkabıların peşindeyseniz, doğru yerdesiniz.


New Balance Kadın Tenis Ayakkabıları koleksiyonuyla tanışın: kortta hünerinizi artırmak için yapılmış çok çeşitli son teknoloji ayakkabılar - tüm bunlar en iyi şekilde görünmenizi ve hissetmenizi sağlar. Temel hareket kontrolü ve gelişmiş stabilite sağlayan yenilikçi teknoloji ile kortta en yüksek performansınızı gösterebileceksiniz.


Reaktif bir his yaratmaya yardımcı olan REVlite yastıklamamız, tam zemin teması sağlayan ve iz bırakmayan Ndurance dış tabanlarımız gibi teknolojik olarak gelişmiş özelliklerle oyununuzu geliştireceğinden emin olabilirsiniz. En üst düzeyde itiş gücü ve enerji geri dönüşü sağlayan FuelCell orta tabanımız ve tabii ki rahatlık, çeviklik ve artırılmış hız için ekstra yastıklama sağlayan Fresh Foam teknolojimiz tenis ayakkabılarımızda da mevcut.