Filtreyi Gizle Filtreyi Gizle   Filtreyi Gizle Filtreleri Göster Filtreleri Göster   Filtreleri Göster
Erkek Outdoor ve Trail Ayakkabı (4)

Arazi Koşu ve Hiking Ayakkabıları

New Balance'ın arazi koşusu ve hiking ayakkabısı koleksiyonuyla dağ yamacında keyifli bir yürüyüşe çıkın veya en sevdiğiniz arazide koşarken kendi kişisel rekorunuzu kırın.

Bu koleksiyon, yeni özellikler için asla konforunuzdan ödün vermenizi istemeyen benzersiz tasarımlı arazi ve hiking ayakkabıları sunar. Nitrel v4'ler, gelişmiş çekiş ve birinci sınıf darbe desteği sağlamak için AT desenli dış tabanlarla donatılmıştır; Hierro v7'lerde ise dayanıklılık ve çekiş gücü sağlayan koruyucu bir kabuk oluşturmak için Vibram® Megagrip dış taban kullanır.

Arazi koşucuları, yol ve arazi aktiviteleri için çok yönlü çekiş sağlamak üzere yükseltilmiş sırt dış tabanları, hafif dayanıklılık için dikişsiz kaplamalara sahip özel olarak tasarlanmış file üst yüzey, ultra yastıklama ve hafif destek için Fresh Foam teknolojisi, ekstra dayanıklılık için ayaklarınızı koruyan Toe Protection, teknolojisi ve havalandırma ve daha fazlası için lazer delikler içeren seçenekler arasından seçim yapabilir.

Arazi koşuları sırasında konfor, destek ve dayanıklılık arayanlar, olağanüstü şok emilimi için ABZORB yastıklamamız, ayakları sıcak ve kuru tutmak için GORE-TEX teknolojisi, destek için konforlu yaka köpükleri gibi teknolojiden yararlanan seçenekler arasından seçim yapabilir. Arazi koşusu ve hiking seçeneklerini genişleten New Balance koleksiyonu, arazi ne olursa olsun sizi istediğiniz yere götürmek için burada.