• WRPD Runner

  WRPD Runner

  The WRPD Runner günlük giyim ve performansı birleştirirken Fuelcell teknolojisini ve fütüristik bir tarzı bensimsiyor.

 • New Balance, MADE in USA Season 3 Koleksiyonunu Duyurdu

  New Balance, MADE in USA Season 3 Koleksiyonunu Duyurdu

  MADE in USA Seasonal Collection, markanın en ünlü modellerine güncellenmiş bir renk paleti sunuyor.

 • New Balance ve JJJJound

  New Balance ve JJJJound

  Devam eden iş birliklerinin doğal 

  bir uzantısı olarak 991 Made in U.K. 

  modelini tanıtıyor.

 • The TRACK

  The TRACK

  New Balance, sporcularının yıl boyunca antrenman yapıp yarışacabilecekleri bir çoklu spor tesisi olan The TRACK'in kapılarını açtı. Bu tesisin büyük açılış etkinliğinde marka elçilerinden Jack Harlow'un özel performansıyla birlikte Storm Reid ve birkaç New Balance’ın iş birliği yaptığı sporcunun katılımıyla stil, spor ve kültürün kesişimi kutlandı. Bu birinci sınıf atletizm merkezinde sahaya dönüştürülebilen çift arazili bir kapalı pist, esnek basketbol, futbol ve voleybol sahaları, gelişmiş bir Spor Araştırma Laboratuvarı ve Bowery Presents tarafından işletilen Roadrunner isimli konser salonu yer alacak.


 • Sydney McLaughlin

  Sydney McLaughlin

  New Balance’ın koşu alanındaki ortaklarından biri de 1999 doğumlu Sydney McLaughlin. Sydney, dünyanın en iyi atletizm (Track & Field) sporcularından biri: 2016 ABD Olimpiyat takım denemelerinde 400 metre engellide gençler dünya


Son Haberler

Markamız

 • Şimdi Değilse Ne Zaman?
  Şimdi Değilse Ne Zaman?

  Cesur bir iklim hareketi hiç bu kadar acil olmamıştı. Daha sağlıklı ve yaşanabilir bir gezegen yaratmak için harekete geçiyoruz.


Ürünlerimiz

Spor Haberleri

 • New Balance ve Aries, AS Roma İş Birliğini Açıkladı
  New Balance ve Aries, AS Roma İş Birliğini Açıkladı

  New Balance ve İngiliz bir lüks sokak giyim markası olan Aries, İtalyan futbol takımı AS Roma için benzersiz bir işbirliğine imza attı. Yaptıkları iş birliğinin merkezinde, ikisi Tokyo'da AS Roma’nın Yokohama F Marinos ile oynayacağı Japonya turunda giyilecek olan üç özel forma yer alıyor.

 • Tyrese Maxey
  Tyrese Maxey

  New Balance NBA’in Yükselen Yıldızı Tyrese Maxey ile Anlaşma İmzaladı


 • New Balance ve Sadio Mané Anlaşmalarını Uzattı
  New Balance ve Sadio Mané Anlaşmalarını Uzattı

  Liverpool FC ve uluslararası futbol yıldızı Sadio Mané, uzun vadeli sponsoru New Balance tarafından özel bir çift krampon ile ödüllendirildi. Özel Furon 6+ 'Hunt For More' kramponları, New Balance olan ile olan uzun vadeli ilişkisinin genişletilmesini kutluyor.


 • Senegal'in Yıldızı: Sadio Mané
  Senegal'in Yıldızı: Sadio Mané

  Sadio Mané'ye aşina olan herkes,topluluk kavramının onun için ne kadar önemli olduğunu bilir. Liverpool ve Senegal’in süperstarı Mané, şöhret ve manşetlerin büyüsüne kapılmaktan çok, onu güçlü ve zayıf zamanlarında bir şekilde destekleyen insanlara yardım etmeyi tercih ediyor.


Özel Koleksiyonlar

Teknik Bilgiler

 • Ayakkabılarınızı Nasıl Temizlemelisiniz?
  Ayakkabılarınızı Nasıl Temizlemelisiniz?

  Spor ayakkabılarımız artık günlük hayatta en çok kullandığımız ayakkabılar. Spora veya markete giderken; işe veya hafta sonu buluşmalarına giderken bizlere rahatlık ve şıklığı bir arada sunabilen spor ayakkabılarımız eşlik ediyor.


 • New Balance Teknoloji ile Tanışın
  New Balance Teknoloji ile Tanışın

  1906’da Boston’da ayak tabanlığı şirketi olarak başlayan New Balance hala ayakkabı tabanları konusunda iddali. Ayakkabılarında birbirinden farklı tabanları kullanarak herkesin rahatlığını düşünen New Balance, aynı zamanda ayakkabılarını ek teknolojilerle de destekliyor. New Balance teknolojisi ile tanışmaya hazır olun.