• New Balance ve Aries, AS Roma İş Birliğini Açıkladı
  New Balance ve Aries, AS Roma İş Birliğini Açıkladı

  New Balance ve İngiliz bir lüks sokak giyim markası olan Aries, İtalyan futbol takımı AS Roma için benzersiz bir işbirliğine imza attı. Yaptıkları iş birliğinin merkezinde, ikisi Tokyo'da AS Roma’nın Yokohama F Marinos ile oynayacağı Japonya turunda giyilecek olan üç özel forma yer alıyor.

 • Tyrese Maxey
  Tyrese Maxey

  New Balance NBA’in Yükselen Yıldızı Tyrese Maxey ile Anlaşma İmzaladı


 • New Balance ve Sadio Mané Anlaşmalarını Uzattı
  New Balance ve Sadio Mané Anlaşmalarını Uzattı

  Liverpool FC ve uluslararası futbol yıldızı Sadio Mané, uzun vadeli sponsoru New Balance tarafından özel bir çift krampon ile ödüllendirildi. Özel Furon 6+ 'Hunt For More' kramponları, New Balance olan ile olan uzun vadeli ilişkisinin genişletilmesini kutluyor.


 • Senegal'in Yıldızı: Sadio Mané
  Senegal'in Yıldızı: Sadio Mané

  Sadio Mané'ye aşina olan herkes,topluluk kavramının onun için ne kadar önemli olduğunu bilir. Liverpool ve Senegal’in süperstarı Mané, şöhret ve manşetlerin büyüsüne kapılmaktan çok, onu güçlü ve zayıf zamanlarında bir şekilde destekleyen insanlara yardım etmeyi tercih ediyor.


 • New Balance Raheem Sterling ile Sözleşme İmzaladı
  New Balance Raheem Sterling ile Sözleşme İmzaladı

  Hem kulübünün hem de ülkesinin kahramanı olan Raheem Sterling, New Balance ile güçlerini birleştirerek markanın yeni küresel yüzü oldu.


 • Sydney McLaughlin
  Sydney McLaughlin

  New Balance’ın koşu alanındaki ortaklarından biri de 1999 doğumlu Sydney McLaughlin. Sydney, dünyanın en iyi atletizm (Track & Field) sporcularından biri: 2016 ABD Olimpiyat takım denemelerinde 400 metre engellide gençler dünya


 • Coco Gauff
  Coco Gauff

  2018'de daha 14 yaşındayken New Balance ile anlaşma yapan Coco Gauff, WTA tarafından ilk 100'de yer alan en genç oyuncu (şu anda 23) olmak, 2019 yılında Wimbledon tarihinde ana tablo için hak kazanan en genç oyuncu olmak ve en son 2021'de 1997'den beri bir Grand Slam'de çeyrek finale ulaşan en genç Amerikalı