Sydney McLaughlin

Olimpiyat atletimizle tanışın!

2016 ABD Olimpiyat takım denemelerinde 400 metre engellide gençler dünya rekoru kırdı ve 1972'den bu yana ABD atletizm olimpiyat takımına giren en genç kişi olmaya hak kazandı. 16 Nisan Cuma günü Sydney, tarihte 100m engellide 13 saniye, 200m engellide 23 saniye ve 400 metre engellide 53 saniye altına inen tarihteki ilk kadın oldu. 27 Haziran Pazar günü ise, ABD’deki olimpiyat seçmelerinde, 51.90'lık dereceyle dünya rekoru kırarak 52 saniyenin altına inen ilk kadın oldu.


Sydney başladığı işi bitirmek istiyor ve profesyonel olduğundan beri hedeflerine ulaşmakta kararlı; sabırsızlığın bir erdem olduğunu farkında.

Spor Haberleri

 • New Balance ve Aries, AS Roma İş Birliğini Açıkladı
  New Balance ve Aries, AS Roma İş Birliğini Açıkladı

  New Balance ve İngiliz bir lüks sokak giyim markası olan Aries, İtalyan futbol takımı AS Roma için benzersiz bir işbirliğine imza attı. Yaptıkları iş birliğinin merkezinde, ikisi Tokyo'da AS Roma’nın Yokohama F Marinos ile oynayacağı Japonya turunda giyilecek olan üç özel forma yer alıyor.

 • Tyrese Maxey
  Tyrese Maxey

  New Balance NBA’in Yükselen Yıldızı Tyrese Maxey ile Anlaşma İmzaladı


 • New Balance ve Sadio Mané Anlaşmalarını Uzattı
  New Balance ve Sadio Mané Anlaşmalarını Uzattı

  Liverpool FC ve uluslararası futbol yıldızı Sadio Mané, uzun vadeli sponsoru New Balance tarafından özel bir çift krampon ile ödüllendirildi. Özel Furon 6+ 'Hunt For More' kramponları, New Balance olan ile olan uzun vadeli ilişkisinin genişletilmesini kutluyor.


 • Sydney McLaughlin
  Sydney McLaughlin

  New Balance’ın koşu alanındaki ortaklarından biri de 1999 doğumlu Sydney McLaughlin. Sydney, dünyanın en iyi atletizm sporcularından biri: