Tyrese Maxey

Philadelphia 76ers guardı ve NBA'in yükselen yıldızı Tyrese Maxey resmi olarak New Balance'a katıldı. Tyrese'nin oyuna yaklaşımı, tutkusu hem sahanın içinde hem de sahanın dışındaki liderliği, onu markayı temsil etmek için ideal bir sporcu yapıyor. 

Tyrese, "New Balance oyunu baştan aşağı değiştiriyor ve böylesine yenilikçi ve yaratıcı bir markanın parçası olmayı dört gözle bekliyorum. New Balance Basketbol, büyüyen oyuncu kadrosuyla yükselişte ve markayı onların yanında temsil etmek için sabırsızlanıyorum." sözleriyle heyecanını paylaşıyor. 

 Küresel Spor Pazarlaması Basketbol Başkanı Naveen Lokesh, "Ligdeki en yetenekli genç oyunculardan biri olarak, Tyrese'yi New Balance ailesine katmaktan heyecan duyuyoruz" diyor. “New Balance markasının karizmasını ve kişiliğini temsil ediyor. Oyundaki tarzını ve gelecek nesle hem saha içinde hem de saha dışında ilham verme arzusunu daha da vurgulamak için Tyrese ile çalışmaya başlamaktan heyecan duyuyoruz.” sözleriyle Lokesh bu birlikteliğin marka için önemini anlatıyor. 

En yeni marka elçisi olarak Tyrese'nin yüksek düzeyde performans gösterme hırsı ve bağlılığı, New Balance ile olumlu bir etki yaratmasına olanak tanıyacak. Tyrese bu anlaşmayla Kawhi Leonard, Jamal Murray, Zach LaVine, Dejounte Murray, Storm Reid, Jack Harlow, Sydney McLaughlin, Coco Gauff, Raheem Sterling, Sadio Mane gibi isimlere de katılıyor.

Spor Haberleri

 • New Balance ve Aries, AS Roma İş Birliğini Açıkladı
  New Balance ve Aries, AS Roma İş Birliğini Açıkladı

  New Balance ve İngiliz bir lüks sokak giyim markası olan Aries, İtalyan futbol takımı AS Roma için benzersiz bir işbirliğine imza attı. Yaptıkları iş birliğinin merkezinde, ikisi Tokyo'da AS Roma’nın Yokohama F Marinos ile oynayacağı Japonya turunda giyilecek olan üç özel forma yer alıyor.

 • Tyrese Maxey
  Tyrese Maxey

  New Balance NBA’in Yükselen Yıldızı Tyrese Maxey ile Anlaşma İmzaladı


 • New Balance ve Sadio Mané Anlaşmalarını Uzattı
  New Balance ve Sadio Mané Anlaşmalarını Uzattı

  Liverpool FC ve uluslararası futbol yıldızı Sadio Mané, uzun vadeli sponsoru New Balance tarafından özel bir çift krampon ile ödüllendirildi. Özel Furon 6+ 'Hunt For More' kramponları, New Balance olan ile olan uzun vadeli ilişkisinin genişletilmesini kutluyor.


 • Sydney McLaughlin
  Sydney McLaughlin

  New Balance’ın koşu alanındaki ortaklarından biri de 1999 doğumlu Sydney McLaughlin. Sydney, dünyanın en iyi atletizm sporcularından biri: