Teslimat ve İade

Teslimat

Teslimat adresi Türkiye içerisinde olan siparişiniz, 48 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Ürünün kargoya verilmesi stoklara ve operasyonel sürece bağlı olduğundan, gecikmeler yaşanabilmektedir. Cumartesi ve pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Türkiye dışındaki adreslere teslim edilecek siparişler, 48 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Ürünün kargoya verilmesi stoklara ve operasyonel sürece bağlı olduğundan, gecikmeler yaşanabilmektedir. Ürününüz DHL Taşımacılık'a teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Kargo süreci 14 ( on dört ) iş günüdür. Cumartesi ve pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

İade

Teslimat adresi Türkiye içerisinde olan siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içerisinde Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz. Türkiye dışındaki adreslere teslim edilen siparişlerinizin iadesi için gönderim ve gönderi ödemesi alıcı tarafından yapılmalıdır. Kullanılmış, ambalajına zarar verilmiş, yıkanmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünler; ambalajına zarar vermeden, eksiksiz, hasarsız ve ürün paketi bantlanmadan teslim alındığı haliyle ve irsaliye ile birlikte iade edilmelidir

Ürün iadesi için; E-mail adresinize gönderilmiş olan e-arşiv faturanızın çıktısı alınarak veya ürün ile beraber gönderilen fatura çıktısı ile üzerine sipariş detayında bulunan kargo takip numarasının yazılması, ürünün kullanılmamış ve tüm aksesuarları ile eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.

www.newbalance.com.tr´den almış olduğunuz ürünler New Balance mağazalarımıza iade edilememektedir ve mağazalarımızdan herhangi bir ücret iadesi yapılamamaktadır. İade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Ürün iadelerinde kargo ücreti iade edilmektedir.

Gelen ürün öncelikle NBI GİYİM A.Ş. tarafından incelenir. NBI Giyim A.Ş. üründe veya ambalajında herhangi bir  tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre NBI GİYİM A.Ş’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade işleminiz tamamlandığında, işlem detayı sitemize üye olduğunuz e-mail adresinize gönderilir.

Aşağıdaki Yurtiçi İade kodu ile ücretsiz olarak iade gönderiminizi sağlayabilirsiniz. Yurtiçi dışındaki kargolar ile yapılan iadelerde ücretsiz kargo seçeneğimiz bulunmamaktadır.


Yurtiçi Kargo İade Kodu: 823606566

İade Adresi:

Akse Mah. 550. Sok. Reysaş Ç6 Zemin Kat Gebze/Kocaeli

ONLINE DEĞİŞİM

Newbalance.com.tr üzerinden almış olduğunuz ürünler için değişim yapılamamaktadır. Satın almış olduğunuz ürünü iade edebilir, sahip olmak istediğiniz yeni ürün için tekrar sipariş oluşturabilirsiniz.