Filtreyi Gizle Filtreyi Gizle   Filtreyi Gizle Filtreleri Göster Filtreleri Göster   Filtreleri Göster
Klasik 1906 (7)

New Balance 1906 Spor Ayakkabıları

New Balance 1906 klasik ve ultra konforlu bir ayakkabıdır. Orijinal ismini New Balance'ın kurulduğu yıldan alan bu spor ayakkabı, koşucular tarafından çok sevilmeye devam ediyor.Neden sürekli olarak bu harika ayakkabıları tercih ediyorlar? Çünkü koşu sırasında sizi desteklemeye yardımcı olan ACTEVA LITE orta taban gibi teknik özelliklerle doludur ve size yastık gibi bir rahatlık sağlarken yeterli desteği sunar. N-ergy dış taban, sert zeminlerde koşarken üstün darbe emilimi sağlayarak aynı derecede sıkı çalışır ve bağcıklı kapanışları rahat ama süper destekleyici bir uyum sağlar. Yani, New Balance 1906 ayakkabıları şık oldukları kadar yüksek performanslıdır.

New Balance 1906 ayakkabılarını neden tercih etmelisiniz?

Size uyum sağlayan ve sizi destekleyen bir çift ayakkabı arıyorsanız, New Balance 1906 koleksiyonu tam size göre. Bu harika nostaljik tasarım unisex bir seçenek olduğundan, erkek spor ayakkabıları ve kadın spor ayakkabıları arasından seçim yapabileceğiniz harika seçenekler bulacaksınız. Son derece konforlu bir deneyim sunmak için tasarlanmalarının yanı sıra günlük yaşamda sağladıkları destek de bir o kadar hoşunuza gidecek.

New Balance 1906R Protection Pack

New Balance 1906'nın popülerliği, ‘Protection Pack’ statüsünü kazanacak kadar iyi olduğu anlamına geliyordu. İlk olarak 2009 yılında 2000'lerin koşu estetiğine bir selam olarak tanıtılan eski tarz silüeti yeniden tasarladılar ve tırtıklı kesimler, yıpranmış süet kaplamalar ve Protection Pack’in imza stili haline gelen dekonstrüktif görünümünü eklediler. Ancak, kaba görünümden hoşlanmıyorsanız, bu koleksiyonda daha yumuşak kesimlere ve daha şık yüzeylere sahip stiller de bulunmaktadır. New Balance 1906 Protection Pack, yumuşak süet gibi çeşitli kumaşlarla sunulmanın yanı sıra titanyum, castlerock ve siyah gibi kolayca kombinlenebilen nötr renklerden tütün ve gece yeşili gibi dikkat çekici renklere kadar geniş bir renk yelpazesi sunar. En son Protection Pack lansmanlarını gözden kaçırmamak için dikkatli olun ya da ilk tercihi yapabilmek için bültenimize abone olun.