FİLTRE
SIRALAMA
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  1/10  478 

Kadın Ayakkabı, Spor Giyim ve Aksesuarları

Günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan ayakkabılar artık bir yaşam tarzı ve stil haline geldi. Ancak tarz ve stilin yanında gün içerisinde bedenin tüm ağırlığını taşıyan ayakları mümkün olduğunca rahat ettirmek de gerekiyor. Günümüzde tercih edilen ayakkabılarda konfor ve rahatlık ön plana çıkarak kombinlerin şık bir parçası olarak yerini sahipleniyor. New Balance trend sneaker modelleri ile kadın ayakkabılarında rahatlığı, konforu ve dayanıklılığı ön plana çıkarırken şık bir görüntü sunuyor.


New Balance Kadın Ayakkabı

New Balance kadın ayakkabı çeşitleri ile sadece spor yaparken değil, iş hayatının yoğun temposunda da yorulan ayaklarınızın rahatlığını düşünüyor. Daha fazla destek ve dayanıklılık için kullandığımız taban teknolojisi ENCAP sayesinde gün içerisinde konforunuzdan ödün vermeden şık bir görüntüye sahip olursunuz.

Kombininizi tamamlamak için New Balance 574, New Balance X90, New Balance 997, New Balance 500 ve New Balance X-Racer gibi birçok modelimizi deneyebilirsiniz.


New Balance Kadın Giyim

New Balance, sadece spor ayakkabılarıyla değil, aynı zamanda giyim konusunda da ön plana çıkan tasarımlara sahiptir. Kadın giyim modellerinde spor stili tercih edenlerin ilgi odağı olan tişörtler, sweatshirtler, taytlar ve eşofman altları konfor ile özdeşmiş popüler moda tarzında oldukça tercih ediliyor.


New Balance Kadın Aksesuar

Kadın spor ayakkabı ve kadın spor giyimin yanı sıra kadın aksesuarları ile de ön plana çıkan New Balance, özellikle kadın çantaları, kadın şapkaları, kadın çorapları gibi birçok farklı aksesuarda kendi tarzını yansıtarak birbirinden şık ürünler sunuyor. Renkli çoraplar, şapkalar, capler ve çantalar ile tarzınızı yansıtmanız ver farklılaştırmanız çok kolay.