Coco Gauff

2018'de daha 14 yaşındayken New Balance ile anlaşma yapan Coco Gauff, WTA tarafından ilk 100'de yer alan en genç oyuncu (şu anda 23) olmak, 2019 yılında Wimbledon tarihinde ana tablo için hak kazanan en genç oyuncu olmak ve en son 2021'de 1997'den beri bir Grand Slam'de çeyrek finale ulaşan en genç Amerikalı olmak gibi birçok ilke imza atmaya devam ediyor. Coco, büyük hayaller kuran, oyununun zirvesine ulaşmak ve raketiyle dünyayı değiştirmek için her gün çok çalışan bir kız. Coco ve ailesi, Delray, FL'deki topluluklarda geri verme konusunda aktif olmaya devam ediyor.

Spor Haberleri

 • New Balance ve Aries, AS Roma İş Birliğini Açıkladı
  New Balance ve Aries, AS Roma İş Birliğini Açıkladı

  New Balance ve İngiliz bir lüks sokak giyim markası olan Aries, İtalyan futbol takımı AS Roma için benzersiz bir işbirliğine imza attı. Yaptıkları iş birliğinin merkezinde, ikisi Tokyo'da AS Roma’nın Yokohama F Marinos ile oynayacağı Japonya turunda giyilecek olan üç özel forma yer alıyor.

 • Tyrese Maxey
  Tyrese Maxey

  New Balance NBA’in Yükselen Yıldızı Tyrese Maxey ile Anlaşma İmzaladı


 • New Balance ve Sadio Mané Anlaşmalarını Uzattı
  New Balance ve Sadio Mané Anlaşmalarını Uzattı

  Liverpool FC ve uluslararası futbol yıldızı Sadio Mané, uzun vadeli sponsoru New Balance tarafından özel bir çift krampon ile ödüllendirildi. Özel Furon 6+ 'Hunt For More' kramponları, New Balance olan ile olan uzun vadeli ilişkisinin genişletilmesini kutluyor.


 • Sydney McLaughlin
  Sydney McLaughlin

  New Balance’ın koşu alanındaki ortaklarından biri de 1999 doğumlu Sydney McLaughlin. Sydney, dünyanın en iyi atletizm sporcularından biri: