Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

KULLANIM VE GİZLİLİK

 

 1. NBI Giyim A.Ş. olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmekteyiz. New Balance’a ait sunucularda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında ve en önemlisi siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek maksadı ile sadece New Balance bünyesinde kullanılmaktadır.

 2. New Balance olarak alışverişleriniz esnasında ve üyelik formlarından topladığımız bilgileri, siz değerli müşterimizin/üyemizin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktayız.

 3. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Siz değerli Müşterimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece sizin tarafınızdan ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece siz değerli Müşterimiz değiştirebilmektesiniz. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında ve sağ üst köşesinde bulunan üyelikten ayrıl butonuna tıklayarak kolayca çıkabilirsiniz.

 4. New Balance olarak, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediğimiz kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında ziyaretçi olarak izlediğiniz hareket ve tercihlerinizi size daha iyi bir hizmet vermek maksadı ile analiz ederek yorumlamaktayız. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler siz değerli New Balance müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla New Balance iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 5. New Balance ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde biz New Balance ve bize hizmet veren şirketlerin sunucularında, iş ortaklıklarımızda veya herhangi bir veri havuzunda tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.newbalance.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir.

 6. Ayrıca www.newbalance.com.tr sayfalarında ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.

Gizlilik politikamız ve kişisel verilerin korunması ile ilgili sorunuz için iletisim@newbalance.com.tr mail adresi ile bize ulaşabilirsiniz.

NBI Giyim A.Ş.

Müşteri İlişkileri

 • Ürün İnceleme

  p> Online mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde 2 yıla kadar inceleme talebinde bulunabilirsiniz. Ürününüzü incelemeye gönderirken ürünü, faturası ve şikayet dilekçenizle birlikte göndermeniz gerekmektedir. Ürün inceleme işlemleriniz uzman kadromuz tarafından titizlikle yürütülmektedir. İncelemeye göndereceğiniz ürünleriniz için Yurtiçi Kargo dışında başka bir kargo ile gönderimi kabul edilmemektedir.


  Yurtiçi Kargo için ücretsiz ürün inceleme gönderi kodumuz "823606566"'dir.


  İnceleme ürün/ürünleri ne zaman sonuçlanır?

  İnceleme süresi 21 iş günü içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Sonuçlandığında tarafınıza mail olarak bilgilendirme sağlanacaktır.


  Ürün inceleme sonucu iki şekilde olmaktadır;

  • İnceleme ürün/ürünlerde değişim ve onarım sağlanmamakta, ürün iade koşullarına uygun görüldüğü takdirde sadece ücret iadesi yapılmaktadır.
  • Ürün iade koşullarına uygun görülmezse, ürününüzün tarafınıza geri gönderimi sağlanmaktadır. Tüketici kanunu çerçevesinde ürününüz için ikinci bir inceleme talep edebilirsiniz.